Zátiší Lysolaje 2

Na úspěšnou první etapu navazujeme další fází – Zátiší 2. Připravili jsme pro vás 14 moderních vil a 3 řadové domy s termínem dokončení 2023. Vilový soubor těží ze svého zapuštění do zeleně, překrásného výhledu a bezprostřední blízkosti přírodní památky Housle.

Zátiší 2 je komorním rezidenčním souborem s výrazným architektonickými rukopisem.

Nadohled městu s přírodou za zády

Vily ve druhé etapě projektu definuje jihovýchodní orientace s působivým výhledem. Budoucí obyvatelé využijí díky poloatriovému řešení domů přednosti místa na maximum. Přitom se zárukou naprostého soukromí, podtrženém faktem, že je Zátiší 2 koncipováno jako uzavřenější rezidenční soubor.

Více o projektu Více o lokalitě

Komfort i soukromí v elegantních vilách

Dva základní typy vil zaujmou jednoznačnou suverénní artikulací prostoru: zapuštěním do terasovité parcely i dynamickou hmotou domu. Privátní prostory, světlo, výhledy a třeba i možnost rozvinout na maximum nízkoenergetický koncept domu. To jsou atributy vil ve druhé etapě úspěšného projektu.

Více o vilách v Zátiší 2

Slunce zastavené v atriu

Na začátku projektu byly skici. A v nich ranní slunce lapené v útulném atriu. Ateliér MAR.S architects u šesti vil při západní hraně naplno využil orientaci pozemku a práci s terénem. Přísun energie po celý den zaručen.

Zeleň v každém podlaží

Druhá řada s osmi vilami nabízí dvoj- a třípodlažní varianty. Z každého patra je hned několik vstupů na terasy nebo přímo do zahrady. Hmotově výrazné vily vás nadchnou praktickým řešením s množstvím úložných prostor.

Nové řadové domy v Zátiší 2

Pouhé tři řadové rodinné domy nabízíme ve druhé etapě úspěšného projektu Zátiší Lysolaje. Komorně vypadající návrh nabízí od 224 m2 užitné plochy s dispozicí 5+kk. Nadchne vás bezpočet prostorových variací, kombinujících intenzivní rodinný i oddělený pracovní režim. Garáž dimenzována jak pro dvě auta, tak pro kola a další sportovní vybavení.

Více o řadových domech v Zátiší 2

Interaktivní
mapový ceník

Projděte si moderní vily s plochou 160 – 230 m2 a dispozicemi 4+kk – 5+kk. Doporučujeme také tři řadové domy s 210 m2 užitné plochy.

Prohlédnout ceník

Kontaktujte nás

Pro více informací o projektu a nemovitostech prosím vyplňte formulář. Odesláním formuláře se vám také automaticky stáhne elektronická brožura Zátiší Lysolaje s podrobnostmi k projektu i nemovitostem.

Landia Management s.r.o.
Evropská 810/136 – Budova Uniqa
160 00 Praha 6

T +420 731 309 091
M obchod@landia.cz

Kontakt pro media
Ewing s. r. o.
Ondřej Pechar 
T +420 731 136 243
M pechar@ewing.cz

Nejvýhodnější hypoteční financování vil i parcel
v Zátiší Lysolaje zajišťuje Expres finance, s.r.o.

Mgr. Ondřej Dolínek
T 605 779 665
M odolinek@exfin.cz

Brožura ke stažení