Lokalita a komunita
Zátiší Lysolaje

Záleží nám na tom, abyste se cítili skvěle ve svém domě i v celé čtvrti. Otevíráme novou kavárnu, restauraci, obchody a místa k setkávání, kde poznáte sousedy a užijete si večer s rodinou a přáteli.

Hradčany a Petřín za okny Pohled na krásnou pražskou scenérii si dopřejete každý den. Celá čtvrť i jednotlivé domy jsou situovány tak, abyste měli z výhledu na okolí maximální požitek.

Lékař, mateřská škola i obchod s potravinami Vaše pohodlí je pro nás prioritou, na náměstí ve čtvrti jsme tedy umístili služby a obchody. V těsné blízkosti Zátiší vystavíme i novou zastávku MHD pro pohodlné spojení na stanici metra Dejvická.

Sportovní areál hned vedle domu Za sportem to nikdy nebylo blíž. Areál je u Zátiší umístěn strategicky tak, aby nevadil ve výhledu, zároveň jste ho ale měli jen pár minut od vlastních dveří.

Na procházku do přírody i po čtvrti Volné odpoledne můžete strávit procházkou okolní krajinou ale i návštěvou společenského domu, posezením v parku nebo venčením psů se sousedy ve vyhrazené zóně.

Dostupnost

Za jedenáct minut autem na metru Dejvická a Bořislavka, za deset minut na Pražském okruhu. Lysolaje leží na krásné pražské periferii, disponují ale skvělou dostupností do centra města. V těsné blízkosti čtvrti bude speciálně postavena zastávka MHD, pro každodenní cesty lze využít také pohodlné vlakové spojení z nedalekého nádraží Podbaba.

Aktivity v okolí

Okolí Lysolaj nabízí množství druhů aktivit pro klidné odpoledne i aktivní víkend. Přívozem přes řeku je to kousek do Trojské ZOO, Divoká Šárka je ideální na procházky a na kole se z Lysolaj projedete až na Okoř. Nabitý den můžete zakončit přímo v lysolajských restauracích a kavárně.

Interaktivní
mapový ceník

Vyberte si v mapovém ceníku nemovitost,
která vyhovuje vašim představám.

Prohlédnout ceník

Kontaktujte nás

Pro více informací o projektu a nemovitostech prosím vyplňte formulář. Odesláním formuláře se vám také automaticky stáhne elektronická brožura Zátiší Lysolaje s podrobnostmi k projektu i nemovitostem.

Landia Management s.r.o.
Evropská 810/136 – Budova Uniqa
160 00 Praha 6

T +420 731 309 091
M obchod@landia.cz

Brožura ke stažení