Vize projektu

Výjimečná lokalita Prahy 6, originální urbanistické řešení čtvrti
nebo unikátní architektura jednotlivých staveb zajišťující
absolutní soukromí. Jedinečnost projektu leží v důrazu na každý tento detail. Pečlivě jsme vážili každou drobnost, se kterou se
v Zátiší Lysolaje setkáte.

Pečujeme o prostředí, ve kterém žijete.
Kultivujeme pěší trasy, sázíme zeleň
a budujeme lysolajské kulturní zázemí.

Lokalita

Za pět minut v Šáreckém údolí, za deset na metru Dejvická a za dvacet minut v Troje. Okolí Lysolaj je plné cyklostezek a pěších tras i vyhlášených restaurací, mezi oblíbené patří například nedaleký Únětický pivovar. V Lysolajích kromě nedotknuté přírody a naprostého klidu oceníte také přívětivou sousedskou komunitu a množství s ní spojených aktivit.

Cyklomapa Lysolaj a okolí

Architektonická řešení

Vilová čtvrť Zátiší Lysolaje je unikátním architektonickým počinem ateliéru knesl kynčl architekti kladoucí důraz na individualitu obyvatel, komfort prostoru a absolutní soukromí. Udržitelnost a nadčasovost jsou hesly projektu – chytrá řešení se prolínají od architektury po poslední detaily v interiérech. Ukázkou je např. systém akumulace srážkové vody, která bude dále využívána pro závlahu zahrad a parků.

knesl kynčl architekti

Návrh projektu Zátiší 1

Studio knesl kynčl architekti založené v roce 2001 dnes tvoří na 30 architektů a spolupracovníků. Studio se soustředí na urbanistické projekty, realizace rodinných domů a vil i výstavbu polyfunkčních a veřejných budov. Je držitelem několika ocenění. Patří mezi Top 100 architektů oceněných magazínem ARCHITECT+

mar.s architekti

Návrh projektu Zátiší 2

Tým MAR.S architects reprezentuje progresivní vlnu současné architektonické scény. Je podepsán pod zdařilými realizacemi známých hotelů, restaurací nebo bister. Citlivě kombinují svrchovaně moderní design s tradičním tvaroslovím a materiály. Řada projektů MAR.S byla široce medializována.
www.marsarchitects.cz

Investor a prodejce

Investiční a inženýrská společnost Landia Management s.r.o. se soustředí na rezidenční, rozvojové a volnočasové projekty na území Prahy. Naplňujeme zásady environmentální architektury a šetrné výstavby, nasloucháme komunitám a podporujeme identitu míst, v nichž naplňujeme naše vize. Mezi naše reference patří např. Zahradní čtvrť Kyje, Rajský vrch s rozhlednou Doubravka nebo Parcely Lysolaje.

Interaktivní
mapový ceník

Vyberte si v mapovém ceníku nemovitost,
která vyhovuje vašim představám.

Prohlédnout ceník

Kontaktujte nás

Pro více informací o projektu a nemovitostech prosím vyplňte formulář. Odesláním formuláře se vám také automaticky stáhne elektronická brožura Zátiší Lysolaje s podrobnostmi k projektu i nemovitostem.

Landia Management s.r.o.
Evropská 810/136 – Budova Uniqa
160 00 Praha 6

T +420 731 309 091
M obchod@landia.cz

Kontakt pro media
Ewing s. r. o.
Ondřej Pechar 
T +420 731 136 243
M pechar@ewing.cz

Nejvýhodnější hypoteční financování vil i parcel
v Zátiší Lysolaje zajišťuje Expres finance, s.r.o.

Mgr. Ondřej Dolínek
T 605 779 665
M odolinek@exfin.cz

Brožura ke stažení