Vize našeho
projektu

Jedinečnost tohoto projektu leží v důrazu na detail. Pečlivě jsme vážili každou drobnost, se kterou se v Zátiší Lysolaje setkáte. Ať už je to lokalita Prahy 6, výjimečné urbanistické řešení čtvrti nebo unikátní architektura jednotlivých staveb zajišťující absolutní soukromí.

Dbáme na prostředí, které vás obklopuje.
Kultivujeme pěší trasy, sázíme zeleň
a budujeme lysolajské kulturní zázemí.

Lokalita

Za pět minut v Šáreckém údolí, za jedenáct na metru Dejvická a za dvacet minut v Troje. Okolí Lysolaj je plné cyklostezek a tras i vyhlášených restaurací, mezi oblíbené patří například nedaleký Únětický pivovar. V Lysolajích kromě krásné přírody a příjemného klidu oceníte také přívětivou sousedskou komunitu a množství s ní spojených aktivit.

Architektonická řešení

Vilová čtvrť Zátiší Lysolaje vznikla ve spolupráci s ateliérem knesl kynčl architekti. Hesly projektu jsou udržitelnost, nadčasovost, soukromí a individualita, chytrá řešení se tedy prolínají projektem od architektury po poslední detaily v interiérech. Ukázkou je např. systém akumulace srážkové vody, která bude dále využívána pro závlahu zahrad a parků. Vedoucím projektu je doc. Ing. arch. Jakub Kynčl, Ph.D.

Architektonické studio

knesl kynčl architekti

Založeno v roce 2001, studio knesl kynčl architekti dnes čítá na 30 architektů a spolupracovníků. Na zajištění komplexnosti zakázek se podílí také stálý tým specializovaných firem. Studio se soustředí na urbanistické projekty, realizace rodinných domů i výstavbu polyfunkčních a veřejných budov. Je držitelem několika ocenění.

Investor a prodejce

Landia Management s.r.o. se soustředí na rezidenční, rozvojové a volnočasové projekty na území Prahy. Projektům se investiční společnost věnuje od počáteční ideje po realizaci a prodej koncovým klientům. Sleduje veřejný zájem a vztahy v řešených lokalitách, což je záruka udržitelného života a funkčnosti projektů. Mezi ně patří např. Zahradní čtvrť Kyje, Jinonická vyhlídka nebo Živé Letňany.

Slovo starosty Lysolaj Petra Hlubučka

„Jsem rád, že výsledkem projektu je vyvážený mix kultivovaných veřejných prostor a služeb pro občany spolu s konzistentním návrhem vilové zástavby. Věřím, že Zátiší bude vzorovým příkladem spolupráce samosprávy a soukromého sektoru, který oslovuje všechny generace."

Mapa občanské vybavenosti

Interaktivní
mapový ceník

Vyberte si v mapovém ceníku nemovitost,
která vyhovuje vašim představám.

Prohlédnout ceník

Kontaktujte nás

Pro více informací o projektu a nemovitostech prosím vyplňte formulář. Odesláním formuláře se vám také automaticky stáhne elektronická brožura Zátiší Lysolaje s podrobnostmi k projektu i nemovitostem.

Landia Management s.r.o.
Evropská 810/136 – Budova Uniqa
160 00 Praha 6

T +420 731 309 091
M obchod@landia.cz

Brožura ke stažení